• Tyršova stezka 21/1b, 435 11 Lom - Loučná

Regulační stancie plynu (RS)

Regulační stanice plynu (RS) je soubor zařízení, které zajišťují automatickou regulaci vstupního přetlaku plynného média na nižší výstupní přetlak v souladu s požadavky zákazníka.

project-slider-image

Rešení pro regulaci tlaku plynu na míru

Naše společnost poskytuje komplexní řešení pro regulaci tlaku plynu, které jsou navrženy a konstruovány dle individuálních požadavků zákazníka. Dodáváme regulační stanice (RS) "na klíč", což zahrnuje návrh řešení, projektování, výrobu, montáž, tlakové a funkční zkoušky, revize, stavební úpravy a veškerou potřebnou dokumentaci.

Variabilita a spolehlivost

Naše regulační stanice RS jsou navrženy v různých tlakových stupních (VTL - vysoký tlak, STL - střední tlak, NTL - nízký tlak) a pokrývají široký rozsah výkonu od 25 až po 500 000 Nm³/h. Všechny naše stanice plně splňují přísné požadavky na bezpečnost a spolehlivost stanovené právními předpisy a technickými normami.

Typizovaná řešení

Pro běžné aplikace nabízíme standardní řady RS, jako je například: Vysokotlaká regulační stanice VTL - STL 200 - 1 500, která reguluje tlak plynu z vysokého na střední. Standardně dodáváme dvouřadé RS s automatickým spuštěním záložní řady při výpadku řady hlavní, což zajišťuje nejen kapacitu, ale také bezpečnost.

Atypická řešení

Pro specifické a náročnější aplikace navrhujeme atypická řešení na míru, jako jsou například: Regulační stanice velkých průtoků (5 000 - 500 000 Nm³/h) pro flexibilní aplikace dle požadavků zákazníka. Předávací stanice plynu (PS) pro regulaci vysokého tlaku na vysoký tlak v distribuční síti s obchodním měřením plynu.

Podzemní regulační stanice

Pro různé aplikace nabízíme podzemní varianty RS, které jsou vhodné pro posilování městských plynovodních sítí, zásobování malých lokalit nebo regulaci tlaku pro větší odběratele.

Součást dodávky

Kromě základních prvků RS dodáváme také řídicí a monitorovací systémy, kotelny pro předehřev plynu a veškeré další potřebné vybavení.

Záruka a servis

Poskytujeme záruční i pozáruční servis a opravy všech dodaných regulačních stanic RS.